Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «БМС-Захід» засноване у червні 1998 року. З моменту створення фірма стала одним з найбільших постачальників комп’ютерної та офісної техніки на Прикарпатті. В основу нашої роботи ми завжди покладаємо намагання створити найкращі умови для довготривалої та взаємовигідної співпраці з нашими клієнтами і партнерами.

Головним напрямком діяльності компанії є роздрібна та гуртова торгівля комп’ютерною, офісною та побутовою технікою, комп’ютерними комплектуючими, розхідними матеріалами для друкуючих та копіювальних пристроїв, а також надання послуг по їх сервісному обслуговуванню.

ТзОВ «БМС-Захід» представляє товари відомих виробників, таких як Apple, Asus, Acer, Canon, DELL, HP, Epson, Fujitsu, Nikon, MICROSOFT, Panasonic, Sony, Samsung, LG, Xerox та багато інших. Продаючи найновішу техніку, ми прагнемо завжди підтримувати  широкий асортимент на наших полицях та складі.

Сервісний центр пропонує нашим клієнтам широкий спектру послуг по  обслуговуванню ІТ-техніки, а саме здійснює гарантійну та післягарантійну сервісну підтримку і ремонт техніки наступних виробників:

Наші фахівці проходять регулярні технічні навчання та тренінги, підвищуючи свій професійний рівень, знання та навики.

Ми вдячні нашим партнерам за довіру і маємо надію, що співпраця з нами буде корисною для Вас.